Anasayfa » Oyun Dünyası

3d online oyunlar

22 Eylül 2012 Bu Haber 4.365 kez okundu Yorum YokEKLEYEN:3d online oyunlar
3d online oyunlar hakkında bilgiler, en iyi 3d online oyunlar hangileridir? 3d online oyunların hayatımıza kattıkları ve 3 boyutlu oyunlar hakkında diğer bilgiler…

Merhaba değerli takipçilerimiz bu gün sizlere 3d online oyunlar anlatacam.

3d online oyunlar nedir?
Online kullanıcılarla oynanabilen oyun türüdür. 3d oyunlar strateji, savaş, aksiyon içerikli oyunlarıda kapsar. 3d online oyunlar savaş, aksiyon, strateji gibi oyunların yanı sıra başka içeriklide olabilir.

3d online oyunlarının avantajları nelerdir?
3d online oyunlarının avantajları olarak diğer kullanıcılarla oynabilirsiniz.3d online oyunlar sayesinde sanalda arkadaşlık ortamı kurabilirsiniz.

3d online oyunlar avantajlarıda günlük sıkıntıların getirdiği kötü alışkanlıklar vb gibi etmenlerden birazda olsa sanala bağlıyarak bu kötü alışkanlıklardan uzalaştırmak olabilir. 3d online oyunlar avantajlarını bir fırsata getirmek olumlu olur ama kendini kaptırmak zararlı olur denilebilir.

3d online oyunların dezavantajları nelerdir?
3d online oyunlar dezavantaj olarak avantajlarının getirdiği rahatlıkla kendi sorumluluklarından uzaklaşıp tamamen sanal’a bağlanabilmek olabilir. 3d online oyunlar güzel olmasına rağmen malasef kötü bir alışkanlık yapabiliyor. 3d online oyunların dezavantaj olmaması için birey kendi sorumluluklarını iyi bilip uygulamalıdır.

3d online oyunlar en iyileri hangisidir ?
3d online oyunlar kişinin zevkine kalarak seçebileceği oyun türüdür. Kişi 3d online savaş oyunlarını sevip onu oynayabilir. Aynı şekilde kişi 3d online strateji oyunlarını sever onu oynar. 3d online oyunlarını seçmek tamamen kişinin zevkine kalmıştır.

En iyi Online 3 boyutlu oyunlar (Ülkemizde en çok oynanan birkaç örnek oyun)
- Wow
- Knight Online
- Metin2
- Silkroad
- Wolfteam

3d online oyunlar

3d online oyunlar

Aranan kelimeler; oyunlar, savaş oyunları, pes 2013 istediğin oyuncuyu alma hilesi, online savaş oyunları, pes 2013 istedigin oyuncuyu alma, 3d oyunlar, savaş oyunları isimleri, 3d metin2, pes 2013 istediğin oyuncuyu transfer etme, 3d savaş oyunları, resim oyunları, oyunlar 3d, 3d online savaş hileleri, savaş oyunları 3d, 3d savaş, ONLİNE 3D SAVAŞHİLELERİ, oyonlar, online strateji savaş oyunları, online en iyi oyunlar, pes 2013 master lig istediğin oyuncuyu alma, 3 oyunlar, oyunları, pes 2013 istediğin oyuncuyla alma hilesi, pes 2013 istediğin oyuncuyu transfer, 3d online savaş oyunları, 3d online savaş oyunları hangileridir, wolteam eni yi 2012 günce, en güzel oyunlar 2013, en iyi online oyun hileleri, en iyi oyun

Benzer Haberler

  1. 3d online oyunlar
  2. LG televizyonlarında oyunlar doluyor

Etiketler: ,

Durma Sende Bir Yorum Yaz Fikrini Paylaş !

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Close
Copyright © 2011 ~ WolfteamPortal.net Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yayınlanmasını istemediğiniz bir yazı & içerik veya öneri, şikayet yada herhangi bir isteğiniz varsa wolfteamfrm@yahoo.com adresine mail atabilir
Ayrıca sitenin sağ üstündeki iletişim formunu kullanabilirsiniz.
/