Anasayfa » Facebook Oyun Hileleri

Komşu Çiftlik Hilesi

26 Eylül 2012 Bu Haber 9.126 kez okundu Yorum YokEKLEYEN:Komşu Çiftlik Hilesi
Komşu çiftlik hilesi, Komşu çiftlik hayvan çoğaltımı, komşu çiftlik hediye hilesi, komşu çiftlik yılbaşı eşyaları hilesi…

Komşu Çiftlik
Facebook üzerinden oynayabileceğiniz tarım ve hayvancılık üzerine oluşturalan bir online oyundur. Komşu çiftlik hayvan satın alıp veya bitki yetiştirip yetiştirme sonunda aldığınız puanlar ile level geçerek oynanan bir online oyundur. Komşu çiftlik hayvanlar dükkandan alabilirsiniz bunun için level geçilerek alınan crediler ve kendi alacağınız crediler gereklidir.

Komşu çiftlik hile kullanımı yardım
Komşu çiftlikte hile kullanmak için cheat engine, charles gibi online oyunlarda etkili olan hile programlarını kullanmanız gerekir. Komşu çiftlik hayvan çoğaltmak ise oyundaki hayvan sayınız ne kadar yüksek olursa oyunda okadar daha hızlı level geçersiniz. Hayvanlar kendilerine özel puanları vardır. Örnek olarak fil 200 puana sahip hayvandır oyundaki en çok puana sahip olan eşyadır.

Komşu çiftlik hızlı level atlama
Dükkandan yonca alarak level atlabilirsiniz,yonca düşük puan verir ve çok da ucuzdur. Yonca ile birlikte gübre olarak hemen yetiştirip hızlı bir şekilde level atlayabilirsiniz veya yonca yerine turp alarak aynı şekilde gübre ile aynı anda yetiştirip level kasabilirsiniz. Gübreyi ise dükkandan oyun içi para ile alırsınız.

Komşu çiftlik oyununda level sistemi olduğu için dünya çapında oyun olduğu için oyun sıralamasına girmek için çabalarsınız. Türkiyede ise sıralama vardır. Türkiyede sıralamada 1. iseniz dünya çapındada yarışmaya devam edebilirsiniz oyun 700 level sınırındadır. Tekrar level kasarak -lere düşersiniz ardından yeniden level birden başlarsınız ama levelinizde düşme olmaz tam tersi yükselmi olur. Yani ikince kademe 1.level olarak devam edersiniz ne kadan level kasarsanız okadar çabuk sıralamada yer alırsınız.

Komşu Çiftlik Hilesi

Aranan kelimeler; komşu çiftlik dükkanda olmayan hayvanlar nasıl alınır, komşu çiftlik bitki büyütme hilesi, komşu çiftlik seviye atlamıyor durdu, komşu çiftlik hızlı büyütme hilesi, komşu çiftlik 2012 eylül, komşu çiftlikte 700 seviyesinden sonra ne oluyor, online çiftlik yer açma hilesi, komşu çiflik 700 level, bizim çiftlik komşu gübreleme nasıl yapılır, KOMŞU ÇİFKİKTE NASIL OLMAY HAYVAN ALIRIZ, komsu çiftlik hileleri 2013, komşu çiftlik seviye hileleri, komşu çiftlik sebze büyütme hilesi, wolfteam türkiyede kurt alırız, komşu çiftlik oyununda bitkileri hızlı büyütme hilesi, komşu çiftlik oyununda 700 level den, komşu çiftlik level hilesi nasıl yapılır?, komşu çiftlik level atlama hilesi programsız, komşu çiftlik lag hilesi, komşu çiftlik seviyesi 700 e kadar mı, komşu çiftlik sonsuz hayvan hileleri, wolfcash tk hılesı nasıl yapılır, wolfcash tk hile, windows7 komşu çiftlik, pes 2013 de maximum bütçe nasıl cheat engine ile yapılır, onli̇ne çi̇ftli̇kte level atlamak i̇ci̇n ne alinir, komşu çi̇ftli̇kte nasil olmay hayvan aliriz, komşu çiftlikte seviye 700, komşu çiftlikte level kasarak-lere düşmek nedir, komşu çiftlikte 700 seviyesinden

Benzer Haberler

  1. Online Çiftlik Oyunları

Etiketler: , ,

Durma Sende Bir Yorum Yaz Fikrini Paylaş !

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Close
Copyright © 2011 ~ WolfteamPortal.net Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yayınlanmasını istemediğiniz bir yazı & içerik veya öneri, şikayet yada herhangi bir isteğiniz varsa wolfteamfrm@yahoo.com adresine mail atabilir
Ayrıca sitenin sağ üstündeki iletişim formunu kullanabilirsiniz.
/