Anasayfa » Facebook Oyun Hileleri

Komşu Çiftlik Hilesi

26 Eylül 2012 Bu Haber 9.944 kez okundu Yorum YokEKLEYEN:Komşu Çiftlik Hilesi
Komşu çiftlik hilesi, Komşu çiftlik hayvan çoğaltımı, komşu çiftlik hediye hilesi, komşu çiftlik yılbaşı eşyaları hilesi…

Komşu Çiftlik
Facebook üzerinden oynayabileceğiniz tarım ve hayvancılık üzerine oluşturalan bir online oyundur. Komşu çiftlik hayvan satın alıp veya bitki yetiştirip yetiştirme sonunda aldığınız puanlar ile level geçerek oynanan bir online oyundur. Komşu çiftlik hayvanlar dükkandan alabilirsiniz bunun için level geçilerek alınan crediler ve kendi alacağınız crediler gereklidir.

Komşu çiftlik hile kullanımı yardım
Komşu çiftlikte hile kullanmak için cheat engine, charles gibi online oyunlarda etkili olan hile programlarını kullanmanız gerekir. Komşu çiftlik hayvan çoğaltmak ise oyundaki hayvan sayınız ne kadar yüksek olursa oyunda okadar daha hızlı level geçersiniz. Hayvanlar kendilerine özel puanları vardır. Örnek olarak fil 200 puana sahip hayvandır oyundaki en çok puana sahip olan eşyadır.

Komşu çiftlik hızlı level atlama
Dükkandan yonca alarak level atlabilirsiniz,yonca düşük puan verir ve çok da ucuzdur. Yonca ile birlikte gübre olarak hemen yetiştirip hızlı bir şekilde level atlayabilirsiniz veya yonca yerine turp alarak aynı şekilde gübre ile aynı anda yetiştirip level kasabilirsiniz. Gübreyi ise dükkandan oyun içi para ile alırsınız.

Komşu çiftlik oyununda level sistemi olduğu için dünya çapında oyun olduğu için oyun sıralamasına girmek için çabalarsınız. Türkiyede ise sıralama vardır. Türkiyede sıralamada 1. iseniz dünya çapındada yarışmaya devam edebilirsiniz oyun 700 level sınırındadır. Tekrar level kasarak -lere düşersiniz ardından yeniden level birden başlarsınız ama levelinizde düşme olmaz tam tersi yükselmi olur. Yani ikince kademe 1.level olarak devam edersiniz ne kadan level kasarsanız okadar çabuk sıralamada yer alırsınız.

Komşu Çiftlik Hilesi

Aranan kelimeler; komşu çiftlik dükkanda olmayan hayvanlar nasıl alınır, komşu çiftlik bitki büyütme hilesi, komşu çiftlik seviye atlamıyor durdu, komşu çiftlik hızlı büyütme hilesi, komsu çiftlik hileleri 2013, online çiftlik yer açma hilesi, komşu çiftlik 2012 eylül, komşu çiflik 700 level, komşu çiftlikte 700 seviyesinden sonra ne oluyor, bizim çiftlik komşu gübreleme nasıl yapılır, KOMŞU ÇİFKİKTE NASIL OLMAY HAYVAN ALIRIZ, komşu çiftlik bitkileri hızlı yetiştirme hilesi, komşu çiftlik çabuk bitki büyütme, komşu çiftlik dükkanda olmayan hayvanlar, çiftliği büyütme hilesi, komşu çiftlik hayvan hileleri 2013, komşu çiftlik hayvan satma hilesi, komşu çiftlik hayvan sıralaması, komşu çiftlik hileleri, komşu çiftlik bitkileri büyütme, komşu ciftlik bitki hilesi, komşu çiflik hızlı bitki büyütme hileleri, komşu çiflikte nasıl hayvan alabilirim, komşu çiftlik 200 level 2012, komşu çifliğinde nasıl seviye düşüyo, komşu çiftlik 2012 windows 7, komşu çiftlik 2013 hayvan hilesi, wolfteam türkiyede kurt alırız, komşu çiftlik anında bitki büyütme, facebookta komşu çiftlik hızlı büyültme hilesi

Benzer Haberler

  1. Online Çiftlik Oyunları

Etiketler: , ,

Durma Sende Bir Yorum Yaz Fikrini Paylaş !

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Close
Copyright © 2011 ~ WolfteamPortal.net Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yayınlanmasını istemediğiniz bir yazı & içerik veya öneri, şikayet yada herhangi bir isteğiniz varsa wolfteamfrm@yahoo.com adresine mail atabilir
Ayrıca sitenin sağ üstündeki iletişim formunu kullanabilirsiniz.
/