Anasayfa » Genel, Wolfteam Genel, Wolfteam Hileleri, Wolfteam İpuçları

Wolfteam’ da yıldız olmak

3 Ocak 2013 Bu Haber 2.610 kez okundu 1 YorumEKLEYEN:Wolfteam nasıl yıldız olunur ?

Öncelikle Gp nedir ? bu terimi bilmemiz lazım .
Wolfteam ‘ da bildiğimiz gibi bir sıralama yarışması var.Her yerde karşımıza çıkan soru sıralaman kaç ? bu soruya bir cevap bulamayanlar veya sıralama nedir bilmeyenler … Kaç bin gpmiz varsa o kadar sıralama alırız.Gp miz arttıkca sıralamamızda artar . Her oyunda kullanılan tecrübe puanı , deneyim puanı ”Wolfteam” ‘ da ise gp olarak geçer.Önünüzdekilerini örenmek için Joygame ‘ in kendi sitesinden bireysel sıralamada bulabilirsiniz.Rütbe atlamada ihtiyaç duyduğumuz eşya gpdir.
Ne kadar çok gp alırsak o kadar hızlı rütbe atlarız.

Nasıl yıldız olunur ?
Öncelikle güzel soru olduğunu belirtmek isterim.Yıldız olmak istiyorsunuz ve nasıl olacağınızı bilmiyorsunuz.Aradağınız şey burada.Yıldız olmak kolay değil biliyorsunuz . Bende size bunu kolaylaştırmak için burdayım.Öncelikle yeni bir üyelik açın ve bir miktar nakit çekin.Sonra altta vermiş olduğum eşyaları satın alın ve hepsini aynı anda takın.
En hızlı gp altın % 100
Hızlı gp % 30
Hızlı Altın % 30
Ek % 60 gp
Ejder dövmesi Altın Set (Sol Kol)
Ejder Dövmesi Altın Set (Sağ Kol)
Ejder Dövmesi Altın Set (Sırt)
3.Nesil Özel Karakter
Özel Kurt Yeteneği (Takla)
Kurt Kralı Şansı
Güç Yöneticisi Özellikleri

Bu eşyaları aldıktan sonra Max gp vericek . Bir yeşil oda kurunuz.Ardından Kurt Avı R modunu açın ve bütün gün boyunca oynayınız.Bir günün sonunda 2 Milyon gp kasabilirsiniz.1 ay boyunca .En son yıldıza yetişebilirsiniz . Diğer aya kadarda onu geçip yıldız olabilirsiniz.

Wolfteam Kurtlar

Wolfteam Kurtlar

 

Aranan kelimeler; wolfteam yıldız nasıl olunur, wolfteam kaç milyonda yıldız olunur, wolfteam nasıl yıldız olunur, wolfteam yıldız kaç gp, wolfteamda kaç milyon gp de, wolfteam kac mıyolda yıldız olunuyor, wolfteam rütbe atlama joygame, wolfteam istanbul odası, Wolfteamda nasıl yıldız olunur, wolfteamda nasıl hemen yıldız olunur, wolfteam tuggeneral olmak için kaç milyon gp lazım, wolfta yıldız nasıl olunur, wolfteam kaç gp 1 yıldız olur, wolfteam kac gp de yildiz olunur, wolfteam kac gp ile yıldız olunur, wolfteam kaç milyon gp de yıldız olunur, wolfteam kaç milyon gpde yıldız olunur, wolfteam kaç milyon gpde yıldız olur, wolf team hangi rütbe ne kadar gp ister, wolfteam kaç milyonda yıldız olur, wolfteam 1 yıldız nasıl olucam, wolfteam iki yıldız nasıl olunur, wolfteam 1 yıldız olmak için gerekli gp, wolfteam 2 yıldız nasıl olunur, wolfteam çar yıldız rütbe, wolfteam 1 yıldız kaç gp ister, kaç milyon gp de yıldız olunur, wolfteam 1 yıldız kaç gp de oluyor, www wolfteam da og olmak, wolfteam hangi kaç gp ister

Benzer Haberler

  1. Wolfteam rütbe atlama taktikleri
  2. Wolfteam Oyununda Kd Arttırma teknikleri
  3. Kurt Parası hakkında
  4. Wolfteam Rütbeleri
  5. Wolfteam Eşya Dönüştürme Sistemi Yenilendi.

Etiketler: , ,

One Comment »

  • zafer demir demiş ki:

    püper

Durma Sende Bir Yorum Yaz Fikrini Paylaş !

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Close
Copyright © 2011 ~ WolfteamPortal.net Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yayınlanmasını istemediğiniz bir yazı & içerik veya öneri, şikayet yada herhangi bir isteğiniz varsa wolfteamfrm@yahoo.com adresine mail atabilir
Ayrıca sitenin sağ üstündeki iletişim formunu kullanabilirsiniz.
/