Anasayfa » Wolfteam İpuçları

Wolfteam Hesabı Nasıl Seri Kasılır ?

17 Eylül 2012 Bu Haber 6.417 kez okundu 5 YorumEKLEYEN:Wolfteam

Wolfteam

Wolfteam Hesabı Nasıl Seri Kasılır?
Wolfteam hesabı seri kasma, ölüm oyunu, Wolfteam uyku modu nasıl seri kasılır? Wolfteam Gp Artırıcı Nedir?

Merhaba değerli okurlarımız. Bu gün sizlere Wolfteam oyununa ait hesabınızı nasıl hızlı bir şekilde rütbe atlıyacağını anlatacağım.

Wolfteam hesabım nasıl seri kasabilirim?
Arkadaşlar 3 yıllık wolfteam kullanıcısı olarak bu yazıyı ve bana kesinlikle güvenebileceğini bilmenizi istiyorum. Wolfteam oyununda hesabımızı seri kasmak istiyorsak oynadığımız mod’a dikkat etmeliyiz.

Örnek: Uyku Modu, Ex-İşgal.

Evet şimdi neyden bahsettiğimi anlamışsınızdır. Wolfteam oyununda en çok gp uyku modundan gelir. Fakat wolfteam uyku modu oyunlarının çok üzün sürdüğünü düşünürsek en çok gp getiren mod’un ölüm oyunu diyebiliriz.

Nasıl mı Ölüm oyunu?
Ölüm oyunun bitme sayısını en az öldürme sayısı ( 40 ) ve en az süre ( 10 dakika ) olarak belirtirsek hesabımızı seri kasabiliriz.

Bu alanda ki taktiklerim oynuyacağınız wolfteam oyun ölümü modun’da userlerin çok olmasına dikkat etin. Bunun nedeni ne kadar fazla user ( kullanıcı ) var ise o kadar oyunumuzun çabuk biter. Bu ölüm oyunun ardından en çok gp getiren mod olarak uyku modu diyebiliriz.

Wolfteam uyku modu nasıl seri kasılır?
Arkadaşlar öncellikle wolfteam uyku modun’da oyun sayısına dikkat etmemiz gerekiyor. Örnek olarak 4 oyun 5 oyun 7 oyun sonunda oyun biter. Tam olarak şimdi hatırlamıyorum en az kaç oyun sonunda bittiğini ama tahmimince 4. Olmasa bile siz kontrol eder uygularsınız. Wolfteam uyku modu seri gp kasmanız açısından başka bir taktik olarak oyunda ki userlerin (kullanıcı) az olup gp verecek seviyede olmasına dikkat edin. Benim bu konu hakkında oyuncu sayısı olarak önerim: 4 ws 4 olacaktır.

Bunun sebebi nedir diye düşünüyorsanız; Oyunda ne kadar az kullanıcı var ise o kadar hızlı biter ve seri kasılırsınız. Bu mod taktiklerin dışında ex-malzemeler ile ek olarak woflteam oyununda seri kasılabilirsiniz. Bu ex-malzemesine örne olarak gp artırıcılar verebilirim .

Wolfteam Gp Artırıcı Nedir?
Wolfteam oyununa ait özel malzemedir.Oyunda seri kasılmanızı sağlar.Joypara ( Nakit ) ile alınır. Tabii bu seçeneğimiz Joypara ( nakit ) satın alabilecek arkadaşlar için geçerlidir. Evet arkadaşlar bu makalem’de sizlere yardımcı olmuşsam ne mutlu bana. Emeğe saygı açısından yorum atmanız yeterlidir. Hoşçakalın.

Aranan kelimeler; wolfteam seri gp kasma, wolfteam hızlı gp kasma, wolfteam rütbe nasıl kasılır, wolfteam en hızlı gp nasıl kasılır, wolfteam seri gp nasıl kasılır, wolfteam rütbe kasma taktikleri, wolfteam en seri gp kasma, wolfteam kp kasma taktikleri, wolfteam hızlı gp hilesi indir, wolfteam nasıl kasılır, wolfteam gp kasma hilesi, wolfteam nasıl kp kasılır, wolfteam uyku modu taktikleri, wolfteam gp nasıl kasılır, wolfteam seri kasma, wolfteam kd kasma hilesi indir, wolfteam gp hilesi programsız, wolfteam hızlı kasılma hilesi, wolfteam seri gp kasmak, wolfteam rütbe kasma hilesi, wolfteam kolay kasılma, wolfteam hızlı gp hilesi, wolfteam kd kasma hilesi, wolfteam programsız kp hilesi, wolfteam kasılma hilesi, wolfteam hızlı xp kasma hilesi, wolfteam hızlı kasılma, wolfteam seri kasma taktikleri, wolfteam hızlı kp kasma, wolfteam kolay kp kasma

Benzer Haberler

 1. Wolfteam Nedir? Wolfteam Nasıl Oynanır? Wolfteam Nasıl Nakit Çekilir?
 2. Wolfteam

Etiketler: ,

5 Yorum Yapılmış »

 • sezer üzel demiş ki:

  çok teşekkürler ;)

 • sadasd demiş ki:

  Bakalım Nasıl Bastan genede Saolll

 • sanaAAAAAADA ADASD demiş ki:

  TŞKR EDERİM SERİ GP OPLUYO :))))

 • IByFena - VéYSéL demiş ki:

  Teşekkür Ederim Ellerine Sağlık :)

 • cCcTurKcCc demiş ki:

  Çok teşekkürler ellerine sağlık :)

Durma Sende Bir Yorum Yaz Fikrini Paylaş !

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Close
Copyright © 2011 ~ WolfteamPortal.net Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yayınlanmasını istemediğiniz bir yazı & içerik veya öneri, şikayet yada herhangi bir isteğiniz varsa wolfteamfrm@yahoo.com adresine mail atabilir
Ayrıca sitenin sağ üstündeki iletişim formunu kullanabilirsiniz.
/