Anasayfa » Wolfteam Genel

Wolfteam isim değiştirme

22 Eylül 2012 Bu Haber 4.581 kez okundu Yorum YokEKLEYEN:Wolfteam isim değiştirme
Wolfteam isim değiştirme nasıl yapılır? Wolfteam Klan ismi değiştirme. İsim değiştirme hakkında bilgiler ve ipuçlarının yer aldığı yazımız…

Wolfteam oyunununda oyuncular kendilerine özel isimler yazarak oyunu diğerlerinden farklı olarak oynarlar. Yazılan isimlerin kopyaları kesinlikle yazılmaz. Onun için tüm oyunculara özgü isimler vardır.İsimlerde ( _ / , . ) gibi işaretler kullanmak yasaktır.

Bu ayrıcalıklar sadece Wolfteam OG ‘lerine tanınmıştır ki buda oyun içinde tanınmalarını sağlar.

Oyun içinde isimlere bakmak için Tab tuşu kullanılır. Bu sadece isimlere bakmak için değil mağlubiyet ve galibiyet sayısına bakar. Joygame sitesinde ise oyun yazdığınız orjinal isim ile aynı olur. Bu bazı online oyunlarda ayrıdır ama Wolfteam da sadece giriş id oyun içi isimden farklı olur buda oyun güvenliği açısından iyidir. İsimler Yazı ile de yazılabilir. ( 1L1K, KR4L, gibi).

Giriş id’lerinde oyun içi isimlerden farklı olarak( – ) ve ( _ ) işareti kullanılır. Genel oyun içi isimler ingilizce olarak görülür. Bu ingilizce kelimeler pek çok oyuncu tarafından kullanılmaktadır. Oyuncular isimleri ile oyun içinde farklı olmakla beraber ilgi gören isimlerede sahiplerdir. Buda onların ismine benzer ama işaret farklı olup kopyalarının çıkmasına sebep olur. Giriş id değiştirmek yasaktır. Fakat oyun içi isim değiştirmek yasak değildir. Oyun içi isim değiştirmek için dükkandan isim değiştirme malzemesi alınır ve envantere gider.İstediğiniz isimi malzemeyi açarak kullanabilirsiniz. Tek bir kere kullanılmaz 1 alımda 1 kere kullanılır. Bir çok alımda bir çok kez kullanılır isim değiştirme sınırı yoktur.

Wolfteam Klan İsmi Değiştirme
Wolfteam oyun içi isim değiştirme hariç klan ismi değiştirmede dükkanda bulunmaktadır. Klan ismini sadece klan sahibi değiştirebilir. Klan ismi değiştirmek için dükkanden Klan isim değiştirme malzemesini alarak klan ismimizi değiştiririz sınır yoktur. İstediğiniz sayıda alırsınız ve isim değiştirirsiniz.

Emeğe saygı lütfen bir yorum …

Aranan kelimeler; wolfteam isimleri, wolfteam clan isimleri, wolfteam isim değiştirme hilesi, wolfteam ıd değiştirme, wolfteam oyuncu isimleri, wolfteam oyuncu adı değiştirme, wolfteam oyun içi isimler, wolfteam oyuncu ismi değiştirme, wolfteam isimler ingilizce, wolfteam isim değiştirme, wolfteam oyundaki ismi değiştirme, wolfteam oyundaki adını değiştirme, wolfteam isim değiştir, wolfteamda adını unutup değiştirmek, wolfteam oyun adını değiştirme, wolfteam oyun adı değiştirme, wolfteam klan isimleri yeni, wolfteam oyuncu isim değiştirme, wolfteam oyun ismini degiştirme, online oyunlar için klan isimleri, wolfteam sınırsız nakit hilesi wolfteam sınırsız kp hilesi wolfteam sınırs, wolfteam oyuncu adları, wofteam isim degistirme, wolfteam da klan ismi nasıl deyişiliyo, wolfteam klan ismi değiştirme, Wolfteam isim değiştirme bedava, online oyun oyuncu isimleri, wolftweam ad degiştirme, wolf da ıd değiştirme, wofteam oyuncu adlari

Benzer Haberler

  1. Wolfteam Sıralama
  2. Wolfteam

Etiketler:

Durma Sende Bir Yorum Yaz Fikrini Paylaş !

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Close
Copyright © 2011 ~ WolfteamPortal.net Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yayınlanmasını istemediğiniz bir yazı & içerik veya öneri, şikayet yada herhangi bir isteğiniz varsa wolfteamfrm@yahoo.com adresine mail atabilir
Ayrıca sitenin sağ üstündeki iletişim formunu kullanabilirsiniz.
/