Anasayfa » Wolfteam İpuçları

Wolfteam Oyun Modları

15 Ekim 2012 Bu Haber 2.357 kez okundu 1 YorumEKLEYEN:Wolfteam Oyun Modları
Wolfteam oyunu hakkında bilgiler, Wolfteam oyun modları ve oyun modlarının nasıl oynandığı hakkında bilgilerin yer aldığı makale…

Wolfteam bilim-kurgusal yapısı açısından MMPORG sevenlere yeni bir eğlence haline gelmiştir. Oyunda oynanacak bir çok eğlenceli mod bulunmaktadır. Filmlerde görüpde özendiğimiz kurt adamların aksine :), Zeki Hızlı Çevik ve Deneyimli olan Kurt adamları kontrol edebiliyor, rakiplerimizin arkasından pençe darbesini indirebiliyoruz. Ama bu oyun hep kurtlar ile mi olacak hayır! Ben insandan vazgeçemem diyenler için Karakterlerimizi de seçme şansına sahibiz. Mesela Pedro Gomez, Angelo Mao Ve Daha Birçok Karakter :). Oyuna bir çok mod, silah, karakter, karakter eşyaları, şans kutuları, silahlar, bıçaklar ve daha bir çok şey eklendi. Bu yeni modlar, eşyalar, silahlar, karakterler vb şeyler oyunun eğlencesini ikiye katlamış durumda. Eğer Counter Strike ve Half Life oynamaktan bıktıysanız ve yeni deneyimler arıyorsanız Wolfteam sizin yeni eğlenceniz olucak.

Evet Şimdi Oyuna Kayıt Olduk Oyunu indirdik de Fakat Nasıl Oynayacağım Diyorsunuz ?
Oyunda Öğretici Modu Vardır Öğretici Moduna Tıkladıktan Sonra Bazı Görevleri Verir Görevleri Yaptıktan Sonra Bazı Hediyeler Verir Bunlar; Silah, Pence, Dövme, Bıçak, Bomba Vs :)

Şimdi Oyunda Birçok Mod Var Ben Kısaca Sizlere BU Modları Tanıtayım

Oyun Modları
İşgal Modu, Ölüm Oyunu Modu, Yıkım Modu, Kurt İşgali Modu, Ex-İşgal Modu, Yıkım S2 Modu, Uyku Modu, Bıçak Modu, Tabanca Modu, Sniper Modu, Kurt Avı Modu, El Bombası Modu, Ağır Silah Modu, Bayrak Kapma Modu Olmak Üzere 14 Mod Vardır Sizlere Modların Özelliklerini de Yazayım :)

İşgal Modu
Haritada 5 Üs Bulunmak Üzere Belirli Birde Süre Vardır Bu Süre İçerisinde Üsleri Ele Geçirmek Zorundayız Oyunda 5 Tane Üs Bulunmaktadır. A,B,C,D,E Olmak Üzere Üsler Vardır .

Peki Ben Üsleri Nasıl ALıcam Diyorsan?
Üslerin Yanına Gidip Belirli Bir Süre Durunca :) Üsler Sizin Takıma Geçer. Çok Eğlenceli Bir Moddur Tavsiye Ederim Fakat Biraz Prolaştıktan Sonra O Modlara Girin :D

Ölüm Oyunu Modu
En Sevdiğim Mod Diyebilirim Bu Mod da Hem Kurt Hemde İnsan Olabiliyoruz Kırmızı Ve Mavi Takım oLmak Üzere İki Takım Bulunmaktadır.

Maximum 160 SKor
Minumum 40 Skor Olmak Üzere Skorlar Vardır. Belirlenen Süre İçerisinde O Skoru Takım Olarak Yapmanız Gerektir Çok Eğlenceli bir Mod’dur :) Çok Zevk Alacaksınız.

Yıkım Modu (Bence Profosyonel Modu)
Kırmızı Takım Mavi Takımın Bölgesine Bomba Yerleştirir, ve bomba patlayana kadar bölgeyi korumak durumundadır. Mavi Takım Bombanın Kurulmasını Engellemek Zorundadır Bir defa bomba yerleştirildiğinde Mavi Takım bombayı imha etmek için savaşmak zorunda
olacak. Bomba patlamadan önce hangi takım rakibinin tüm üyelerini Öldürürse o takım o raundu kazanmış olur. Bomba patladığında Kırmızı Takım kazanır. Bomba imha edildiğinde Mavi Takım kazanır :) Bence Beyler Siz Yeni İseniz Oyunda Hiç Bu modlara Bulaşmayın.

Kurt İşgali Modu
Haritada 5 üs var Belirlenen Süre İçerisinde Üsleri Alan Takım Kazanır. Tıpkı İşgal Modu Gibi Fakat Bir Takım Kurt Bir Takım Kırmızı. Kırmızı Takım İnsan, Mavi Takım Kurt’lardan oluşur.

EX-İşgal Modu
Beyler Bu Modu Şöyle Oyunda Bi Profosyonel Olunca Oynayın. Oyunda Hem Silah Hemde Kurt Alabiliyoruz Oyunda 5 Üs Bulunmaktadır Tıpkı İşgal Modu Gibi. 5 Karargahı Ele Geçiren Oyunu alır.

Yıkım S2 Modu
Mükemmel Bir Moddur Arkadaşlar. Oyun Raund Sistemlidir Mavi Takım Kurt Kırmızı Takım İnsanlardan Oluşmaktadır Kurtlar Bu Oyunda Çok Güçlü, Fakat İnsanlarda Makineli Silah Mükemmel Bir Güçle Kırmızı Takımdadır. Oyun 9 Raund üzerinden Oluşmaktadır Kırmızı Takım Mavi Takımın Bölgesine Bomba Kurmak Zorundadır. Mavi Takım Kırmızı Takımın Bomba Kurmasına Engel Olmalıdır. Eğer belirlenen zaman içinde bomba yerleştirilmezse mavi takım, yerleştirilir ve patlaması sağlanırsa kırmızı takım kazanır. Eğer bomba imha edilirse mavi takım kazanır.

Bıçak Modu
Bu Modda Sadece Bıçak Kullanılır. Hafiften Pro Olmanız Lazım Ama.

Tabanca Modu
Bu Modda Sadece Tabanca Kullanılır Güzel Bir Mod Eğlencelidir Yani.

Sniper Modu
Bu Modda Sadece Sniper Kullanabiliyoruz Sadece Sniper Setimizi Kullanabiliriz Profesyonellik İster.

Kurt Avı Modu
Bu Mod Mükemmel Bir Profosyonellik İstiyen moddur. Kırmızı Takım Kral Kurt Olarak 1 Kişi Mavi Takımdaki İnsanları Öldürerek Öldürdüğü İnsanları Kurt Yapmaya Çalışır. Mavi Takım Kırmızı Takımdaki Kurtları Vurarak Mavi Takım Yapmaya Çalısırlar. Çok Eğlenceli Bir Moddur Oynamınızı Tavsiye Ederim.

Bayrak Kapma Modu
Bu Modda Her Takım Karşı Takımın Bayrağını Alıp Kendi Bölgesine Götürürler En Yüksek Skoru Yapan Takım Kazanır.

Evet Arkadaşlar Benden Bu Kadar :)
Wolfteamfrmdan DANGERBOY
Saygılarımla…

Aranan kelimeler; wolfteam öğretici hilesi indir, wolfteam bıçakta kurt olma hilesi, wolfteam bıcak modunda kurt olma, wolfteam kurt avı modu hilesi nasıl açılır ve kullanılır, wolfteamda öğretici bir önceki silahı seçme, wolfteamda öğretici modda insan bir, wolfteam agır silah nasıl kullanılır, wolfteam modlar, wolfteam karargah ele geçirme, wolfteam insan oyununda kurt olma hilesi, wolf team insanken kurt olma hilesi, wolfteam insan modunda kurt olma, wolfteam 2013 kurt avı hilesi, wolfteam öğretici insan 1 son karargah nasıl alınıyor, wolfteam ağır silah modunda kurt olma, wolfteam öğreticide nasıl sol ele geçirilir, wolfteam yeni bıçaklar ve tabancalar, wolfteam bıçakta kurt olma, wolfteam bıçak bıçak kurt olma hackı, wolfteam kurt avı nasıl oynanır, wolfteam bıcak hilesi indir, wolfteam insanken kurt olma şansı, wolfteam kurt avında insanken kurt olma hilesi indir, wolfteam oğretici oyunu nelerle oynanir, wolfteam hack bıçakta kurt olma, wolfteam i̇nsan i̇nsanda kurt t, wolfteam öğretici modu indir, wolfteam öğretici raund ele geçirme, wolfteamda bıçak modunda kurt olma, wolfteam bıcak avında hile

Benzer Haberler

  1. Wolfteam Oyun Modları
  2. Wolfteam s2 Modu Taktik
  3. Wolfteam
  4. S4 League Nedir?
  5. Wolfteam Hesabı Nasıl Seri Kasılır ?

Etiketler: ,

One Comment »

  • Mehmet Erdemir demiş ki:

    Gerçekten Başarılı Bir Makale :)

Durma Sende Bir Yorum Yaz Fikrini Paylaş !

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Close
Copyright © 2011 ~ WolfteamPortal.net Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yayınlanmasını istemediğiniz bir yazı & içerik veya öneri, şikayet yada herhangi bir isteğiniz varsa wolfteamfrm@yahoo.com adresine mail atabilir
Ayrıca sitenin sağ üstündeki iletişim formunu kullanabilirsiniz.
/