Anasayfa » Wolfteam Genel

Wolfteam Silahlar

25 Eylül 2012 Bu Haber 4.656 kez okundu 1 YorumEKLEYEN:Wolfteam Silahlar
Wolfteam silahlar hakkında bilgiler. En iyi wolfteam silahı hangisidir? Wolfteam silah isimleri ve resimlerini yazımızda inceleyebilirsiniz…

Merhaba değerli takipçilerimiz bu gün sizlere wolfteam silahlar yazımı aktaracam.

Wolfteam silahlar nedir ?
Wolfteam oyununda gerek savaş sırasında gerek görevler sırasında wolfteam insanlar tarafından vazgeçilmezleri olmasa olmazları silahlarıdır. Wolfteam oyunu kullanıcılarına silahları dilediği gibi alma ve kullanma hakkı vermiştir. Wolfteam oyununda modern silahların yanı sıra eski silahlarda vardır. Wolfteam oyunu eski silahları oyununa katarak wolfteam oyununu daha zevkli hale getirmiştir.

Wolfteam oyununda her silahın kendi başına özellikleri,kabilliyetleri vardır.Wolfteam oyunu ile bu özellikler; Sekme oranı, Delme Oranı, İsabet olabilir. Wolfteam oyununda wolfteam kurtlarını seri öldürebilmek için en iyi mühimatta ihtiyacınız vardır.

Wolfteam oyununda saldırı kadar önemli bir diğer unsur savunmadır. Wolfteam oyununda ekipmanlarınız ve saldırı malzemeleriniz iyi ise rakiplerinize şans yoktur.

Wolfteam en iyi silah hangisidir?
Wolfteam oyunu farklı haritalar ve oyun modları olduğunu için bu harita ve modlara göre farklılık gösteriyor. Wolfteam oyununda örnek vermek gerekirse wolfteam sniper modunda zaitsev tercihimdir. Fakat wolfteam seri oyunlarda her zaman ilk tercihim elwerici’dir. Wolfteam elwerici silahı her açıdan diğer silahlara göre üstündür. Wolfteam oyununda bu özellikler delme sekmeme isabet oranı hs oranı önemlidir. Ki wolfteam silahlarından biri olan Elwerici’de yeterince bu özelliklere doygundur.

Wolfteam Silahlar

Wolfteam Silahlar Slayt Video Gösterisi

Aranan kelimeler; en iyi wolfteam isimleri, wolfteam elverici hilesi, wolfteam silah hilesi, wolfteam silah isimleri, wolfteam elverici hilesi 2012, wolfteam elverici hack, wolfteam en iyi silahlar, wolfteam sınırsız elverici hilesi, wolfteam silah hile kelimeleri, wolfteam silah tavsiyeleri, wolfteam silahlar hakkında bilgi, wolfteam sınırsız elverici bugu, wolfteam elwerici show, wolfteam 2012 sınırsız elverici, wolfteam silah lar, counter strike 1 6 elverici, wolfteam en ıyı sılah hangisi, wolfteam silah sekmeme, wolfteam silahları ve isimleri, wolfteam 2012 elverici hack, wolfteam en iyi silah elverici hangisi, wolfteam elverici isimleri, wolfteam elverici hilesi p e, wolteam en iyi hangisi oyunu, wolfteam elverici gold hilesi sınırsız, wolfteam elverici at hilesi 2012, wolfteam bedava elverici, elverici güç sıralaması, en iyi tabanca sans hangisi, wolf team silahları ve özellikleri

Benzer Haberler

  1. Wolfteam

Etiketler: ,

One Comment »

  • Tarık bilgiç demiş ki:

    Elverici insanlara karşı kesinlikle tavsiye etmiyorum delme gücü çok yüksek olsada sekme oranı oldukça yüksektir. elverici sadece kurt modlarında iyidir. insan vs insan modunda sz-550 at en idaeal silahtır. delme gücü elverici kadar olmasada sekme oranı neredeyse sıfırdır . sniper modunda da etsr en iyi silah . tabanca modunda kullanılacak en iyi tabanca pl-226 bıcak modunda ise k3tk ( kıvrık bıcak ) en iyisi.

Durma Sende Bir Yorum Yaz Fikrini Paylaş !

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Close
Copyright © 2011 ~ WolfteamPortal.net Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yayınlanmasını istemediğiniz bir yazı & içerik veya öneri, şikayet yada herhangi bir isteğiniz varsa wolfteamfrm@yahoo.com adresine mail atabilir
Ayrıca sitenin sağ üstündeki iletişim formunu kullanabilirsiniz.
/