Anasayfa » Wolfteam İpuçları

Wolfteam’de pro olmak için yapılması gerekenler

6 Ekim 2012 Bu Haber 6.469 kez okundu Yorum YokEKLEYEN:Wolfteam’de pro olmak istemez misiniz?
Wolfteam’i iyi oynamak için yapılması gerekenler. Mause hassasiyetini ayarlama. Wolteam oyun parlaklığını ayarlama, iyi bir kulaklık alma…

İşte size çok önemli tavsiyeler. Öncelikle her şeyi eksiksiz hale getirmek lazım ve unutmayın ne kadar söylesem de sizin oyun beceriniz ile de ilgilidir, eğer mantığı anlarsanız bilmeseniz bile kolayca öğrenirsiniz.
- Oyun içi kontrolü için oyun mause ve klavyesi lazım,olmasada olur önemli bir etken ama siz bilirsiniz.
- Hafif kaygan mause ped.
- Kaliteli bir kulaklık.

Oyun içi ayarlar ise şöyle
- Wolfteam’da oyun içinde elinizin çabuk ve seri olması lazım bu yüzden mause hassasiyetini yükseltin. Örn:80-100 arası.
- Oyun parlaklığını haritadan haritaya ayarlayın, mesela Saray haritasının tünelleri karanlıktır işte burada parlaklığı arttırın ki adamları rahat görün ve öldürün.
- Oynarken ses kasmaya özen gösterin.”Ses kasma nedir ?” diye sorarsanız şöyle izah edeyim oyunda kurt vs insan modlarda genellikle kurtlar pusarak oynar özellikle hayalet kurtları zor görürsünüz şimdi bir base ye girdiğiniz zaman kurtlar hemen saklanacağı için bomba atın ve sesi dinleyin eğer vurulma sesi gelmezse,kulaklığnızı son ses açın ve ortamı dinleyin kurtların uluma seslerini duyabilirsiniz.
- Oyun içinde para ve gp kasmaya bakın,kd oyun başlangıçında teğmen rütbesine kadar önemli değildir bu yüzden her fırsattan yararlanın.
- Oyunda pusuya ve tuzağa düşmemaye dikkat edin her yere kahramanlık yapıp önden dalmayın :)
- Rakibinizin hamlelerini tahmin etmeye çalışın,teke tek kaldığnıız zaman eliniz ayağınıza dolaşmasın.
- Sevdiğiniz bir oyun modunu çok iyi öğrenin ve haritalarına da ve buralarda oyun içinde kolay kaçarak ve adam yakalayarak kill alabilirsiniz.
- Güzel bir TS veya skype lı bir klana girin,klan maçlarında da güzel kasarsınız TS yardımı ile adamlarınızı sanki wall varmış gibi arkadaşlarınızın yardımı ile öldürebilirsiniz.

Wolfteam

Aranan kelimeler; wolfteam pro nasıl olunur, wolfteam nasıl pro olunur, wolfteamda pro nasıl olunur, wolfteam ses kasma ayarları, wolfteam en iyi ayarlar, wolfteam da nasıl pro olunur, wolfteamda nasıl pro olunur, wolfteam görkemli paket, wolfteam pro ayarları, wolfteam parlaklık ayarlama, wolfteam da pro olmak, wolfteam ayarları, wolfteamda pro olmak, wolfteam ses kasma nasıl yapılır, wolfteam iyi oynama, wolfteam portal net de pro olmak icin yapilmasi gerekenler, wolfteam pro olmak için, wolfteam en iyi oyun ayarları, wolfteam ses kasma nedir, wolfteam görkemli, wolfteam nakitsiz pro, en iyi wolfteam ayarları, görkemli paket wolfteam, wolfteam görkemli paket içeriği, wolfteam ses ayarları, wolfteam de nasıl pro olunur, wolfteam ses kasma, wolfteam görkemli paketi, wolfteam iyi oynamak ıcın gerekenler, wolfteam pro ayarlar

Benzer Haber Yok.

Etiketler: ,

Durma Sende Bir Yorum Yaz Fikrini Paylaş !

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Close
Copyright © 2011 ~ WolfteamPortal.net Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yayınlanmasını istemediğiniz bir yazı & içerik veya öneri, şikayet yada herhangi bir isteğiniz varsa wolfteamfrm@yahoo.com adresine mail atabilir
Ayrıca sitenin sağ üstündeki iletişim formunu kullanabilirsiniz.
/